keresés

Bádogos / tetőfedő Németország, Tapfheim

Bádogos / tetőfedő Németország, Tapfheim0

kategória: külföldi állások

Munkavégzés helye: Németország, 86660 Tapfheim
Munkakezdés: azonnali kezdés

Jelenleg egy kiemelt partnerünknek keresünk hosszútávra, Németországba
bádogost / tetőfedőt

Az Ön feladata:
- Tetőszigetelések javítása, karbantartása
- Különböző burkolatok szerelése vízszintes és ferde tetőkön
- Szigetelési munkák
Amit Öntől várunk:
- Kommunikációs szintű német nyelvtudás
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- Szakmai végzettség
- Saját személygépkocsi munkába járáshoz
- Munkaidő: minimum 35, maximum 60 óra/hét, heti 5-6 nap vállalása szükséges, havi 168 óra - Túlóra vállalható (25% túlóra pótlék)
Amit nyújtunk:
- Német munkaszerződés (azaz német biztosítás, bejelentés)
- Hosszútávú munkalehetőség
- Fizetés: bruttó 11 euró / óra + kiegészítő pénz (nettó 50 euró / munkanap)
- Német partner által intézett szállás (egyágyas szoba internettel, melynek összege a havi fizetésből kerül levonásra, kb. 350 450 euró között)
- Túlórázási lehetőség
- Munkadíj, közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
- Német nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel a jelentkező)
Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával honlapunkon keresztül vagy E-mailben a
MUNKA@SILVERHAND.HU címre!
Nincs munkadíjunk! Nincsenek rejtett költségek!
Telefonszám: + 36 70 883 53 22
Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

feladva: 2019-05-17