keresés

Optikai hálózat szerelőket keresünk! - Budapest, Mogyoród, Göd

Optikai hálózat szerelőket keresünk! - Budapest, Mogyoród, Göd0
  • 0 Ft
  • keres / kínál: kínál

kategória: szakmunka / fizikai munka

OPTIKAI SZERELŐKET KERESÜNK - BETANÍTÁSSAL!

Telekommunikációs szolgáltatások területén működő cégünk, optikai hálózat szerelő munkakörbe keres munkatársakat!

A szerelő munkatárssal kapcsolatos elvárások:
- a tetőn, létrán biztonságosan tud mozogni
- jó a látásélessége (1 mm-es optikai kábel!)
- B kategóriás jogosítvánnyal, gépkocsival, alapszerszámokkal rendelkezik

Előny:
- riasztó-, antenna szerelésben szerzett gyakorlat
- villanyszerelési ismeretek

Amit nyújtunk:
- kiemelkedően magas fizetés
- megfelelés esetén betanítást biztosítunk
- speciális szerszám a munkavégzéshez

Főbb feladatok:
- szervizelés,
- hálózat családi otthonokba való telepítése,
- bekötési és hibaelhárítási feladatok ellátása

Munkavégzés helye:
Budapest II. és XII. kerület, Mogyoród, Göd

Foglalkoztatás jellege:
- vállalkozói szerződés

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajzzal a lionsgate.htr@gmail.com e-mail címre várjuk.

Érdeklődni a következő telefonszámon lehet:
------------------------------ 36 20 342-7845 ----------------------------
Tapasztalat: 1-3 év
Végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
Nyelv: Nem igényel nyelvtudást

feladva: 2017-11-27

kapcsolat a hirdetővel