keresés

Buszsofőr - 54552 Mehren, Németország

Munkavégzés helye: Németország, 54552, Mehren (Koblenz környéke)

Munkakezdés: mielőbb

Német partnerünk keres 2 fő buszsofőrt mielőbbi kezdéssel, német nyelvtudással hosszú távú munkára

Az Ön feladatai

  • Helyijáratos buszok vezetése
  • Távolsági buszok vezetése
  • Jegykiadás
  • Meghibásodás jelentése
  • Busz tisztántartása

Amit Öntől várunk

  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • Buszsofőrként szerzett munkatapasztalat
  • D kategóriás jogosítvány + GKI kártya + tachográf kártya
  • Önálló munkavégzés
  • Tört műszak vállalása

Amit nyújtunk

  • Német munkaszerződés (azaz német biztosítás, bejelentés)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fizetés: nettó 2250 euró/hó (160 munkaóra/hó) + pótlékok (hétvége, ünnepnap, éjszaka)
  • Német partner által biztosított szállás (ennek díja a munkavállaló béréből kerül levonásra)
  • Munkadíj, közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
  • Német nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel a jelentkező)

Amennyiben felkeltette érdeklődését álláshirdetésünk, várjuk önéletrajzát a munka@silverhand.hu címre!

További állásajánlatokat weboldalunkon talál! https://silverhand.hu/jelentkezoknek/munkaajanlatok/

feladva: 2020-10-13