Matróz európai folyami hajón - Rhone, Szajna 17510537

keresés

Matróz európai folyami hajón - Rhone, Szajna

kategória: külföldi állások

Munkavégzés helye: folyami hajó – Franciaország

Munkakezdés ideje: 2021. március

Folyam hajós partnerünknek keresünk még a 2021 – es szezonra, németül beszélÅ‘ Matrózokat

Az Ön feladatai

  • hidak és kikötÅ‘helyek, állomások folyamatos megfigyelése
  • biztonsági gyakorlatokon folyamatos részvétel
  • komplett hajó tisztán tartása
  • hajó kikötése, indulásra elÅ‘készítése
  • folyamatos munka kötelekkel, kötélzettel
  • felsÅ‘ fedélzet tisztán tartása, 1. matróz utasításai alapján ellenÅ‘rzése
  • összegyűjtött hulladék lehordása a hajóról
  • álló hajó esetén hajó folyamatos megfigyelése
  • koffer loading utasok érkezésénél és távozásánál

Amit Öntől várunk

  • jó/stabil német nyelvtudás
  • hajózási könyv
  • min 18. életév betöltése
  • matróz végzettség
  • érvényes útlevél
  • érvényes egészségügyi vizsgálat
  • pozíciónak megfelelÅ‘ szakmai tapasztalat

Amit nyújtunk

  • szezon szerzÅ‘dés
  • szállás, ellátás ingyenes a hajón
  • fizetés: nettó 1200-1600 euró / hó (pozíciótól függÅ‘en) + borravaló
  • munkalehetÅ‘ség nemzetközi csapatban
  • német nyelvű pályázati anyag elkészítése, amennyiben a jelentkezÅ‘ megfelel a munkafeltételeknek
  • munkadíj, közvetítÅ‘i díj nélküli közvetítÅ‘i szolgáltatás
  • KözvetítÅ‘i munkánk a jelentkezÅ‘k felé INGYENES!

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?

Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával honlapunkon keresztül vagy E-mailben a

MUNKA@SILVERHAND.HU címre!

Telefonszám: + 36 70 883 53 22

Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

feladva: 2018-05-04