keresés

CNC Gépkezelő munkatársat keresünk!

  • keres / kínál: kínál

kategória: szakmunka / fizikai munka

Dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat modern technológiával felszerelt forgácsoló üzemébe hosszú távon keres kollégákat az alábbi munkakörbe:

CNC gépkezelő - beállító
(Forgácsoló)

Feladatok:
FANUC vezérlésű több orsós CNC esztergagépek kezelése és beállítása műszaki dokumentációk alapján
Szerszámcserék, korrekciók elvégzése

Elvárások:
Műszaki és méréstechnikai ismeretek /műszaki rajzok és jelölések megfelelő értelmezése, különböző mérőeszközök ismerete és gyakorlatban való alkalmazásuk, stb./
Folyamatos munkarend vállalása /12 órás műszak 3 napos váltásban/

Előny:
Tapasztalat CNC forgácsoló gép kezelésében, beállításában és/vagy szakirányú képesítés

Amit kínálunk:
Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
Kereseti lehetőség: Nettó 250 000 - 280 000 Ft/hó
Lakhatás biztosítása
Hazajárás támogatása
Modern technológia és munkakörnyezet
Fiatalos, lendületes csapat

Munkavégzés helye:
Jászárokszállás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát CNC forgácsoló jeligével juttassa el az allas04@miljob.hu e-mail címre. További információ:+36-30/412-7265; +36-1/550-0103

feladva: 2019-11-15