keresés

Lakkozó Ausztria, Kaltenbach im Zillertal

kategória: külföldi állások

Munkavégzés helye: Ausztria, Kaltenbach im Zillertal

Munkakezdés: azonnal

SILVERHAND Hungarycégünk egy kiemelt osztrák partnerhez keres a következő pozícióba munkaerőtnémet nyelvtudással:

Lakkozó

Az Ön feladatai

  • Felületelőkészítése a lakkozáshoz
  • Alapozás,csiszolás, polírozás
  • Különböző felületeklakkozása
  • Utómunkálatok,hibák utólagos javítása

Amit Öntől várunk

  • Kommunikációsszintű német nyelvtudás (min B1)
  • Hasonlómunkaterületen szerzett tapasztalat
  • Szakmai végzettségelőny
  • Saját autó munkábajáráshoz
  • Munkakezdés csak akoronavírus után lehetséges, jelenleg a felvétel szünetel

Amit nyújtunk

  • Osztrákmunkaszerződés (azaz osztrák biztosítás, bejelentés)
  • Hosszú távúmunkalehetőség
  • Fizetés: nettó 2100euró/ hó + nettó 26,4 euró kiegészítőpénz (Auslöse) / munkanap + 13. és 14.havi fizetés
  • Osztrák partneráltal intézett szállás
  • Munkadíj,közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
  • Német nyelvűpályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel ajelentkező)

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?

Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával honlapunkon keresztül vagy E-mailben a munka@silverhand.hu címre!

Telefonszám: + 36 70 883 53 22

Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

feladva: 2018-05-04