keresés

Földmunkagép szerelő Németország, Marktoberdorf

kategória: külföldi állások

Munkavégzés helye: Németország, 87616, Marktoberdorf

Munkakezdés: azonnali kezdés

Jelenleg egy kiemeltpartnerünknek keresünk hosszútávra, Németországba

földmunkagépszerelőt

Az Ön feladatai

  • Földmunkagépek szerelése,kisebb javítási feladatok
  • Hibaanalízis, dokumentáció

Amit Öntől várunk

  • Kommunikációs szintűnémet nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Szakmai végzettség, műszaki rajz olvasása, traktorokismerete
  • Csapatmunka
  • Munkaidő: minimum 35, maximum 60 óra/hét, heti 5-6 napvállalása szükséges, havi 168 óra - Túlóra vállalható (25% túlóra pótlék)

Amit nyújtunk

  • Német munkaszerződés (azaz német biztosítás, bejelentés)
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fizetés: bruttó 13,50 euró / óra + kiegészítő pénz (nettó45 euró / munkanap)
  • Német partner által intézett szállás (egyágyas szobainternettel, melynek összege a havi fizetésből kerül levonásra, kb. 350 – 450euró között)
  • Túlórázási lehetőség
  • Munkadíj,közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
  • Németnyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel ajelentkező)

Úgy érzi,
megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?

Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával
honlapunkon keresztül vagy E-mailben a

MUNKA@SILVERHAND.HU címre!

Nincs munkadíjunk! Nincsenek
rejtett költségek!

Telefonszám: + 36 70 883 53 22

Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

feladva: 2018-11-30