keresés

Csőszerelő / Csőlakatos - Stuttgart, Würzburg, Ulm

kategória: külföldi állások

Munkavégzés helye: Németország, Stuttgart, Würzburg, Ulm

Munkakezdés ideje: azonnal

Német partnerünknek keresünk, hosszú távra, németül beszélő

Csőszerelőket, csőlakatosokat

Az Ön feladatai:

– fém és műanyag csövek összeszerelése, rögzítése, hegesztése

Amit Öntől várunk:

– kommunikációs szintű német nyelvtudás

– tapasztalat csőszerelésben

– WIG-hegesztői gyakorlat

– műszaki szerelési rajz olvasás és rajzolás

– előny: csőszerelő végzettség

– jogosítvány (B kategória) + saját autó

Amit nyújtunk:

– hosszútávú munkalehetőség

– német munkaszerződés (biztosítás, bejelentés)

– fizetés kb 2200 euró nettó (képzettségtől függően lehet 2500 euró nettó is) - a bér órabér + napi kiegészítő pénz együttese

– munkáltató által biztosított szállás (350-450 euró / hó, egyágyas wifivel ellátott szoba)

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?

Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával honlapunkon keresztül vagy E-mailben a

MUNKA@SILVERHAND.HU címre!

Telefonszám: + 36 70 883 53 22

Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

feladva: 2018-05-29