keresés

Autólakkozó Németország, Bad Nauheim

kategória: külföldi állások

Munkavégzés helye: Németország, 61231., Bad Nauheim

Munkakezdés: azonnal

SILVERHAND Hungary cégünkegy kiemelt német partnerhez keres a következő pozícióba munkaerőt németnyelvtudással:

autólakkozó

Az Ön feladatai

  • Felületek előkészítése lakkozáshoz (személyautók)
  • Lakkozás különböző eszközökkel (AkzoNobel, NeoChem, IGP)
  • Diagnosztikai eszköz használata
  • Hibakeresés, hibák javítása, utómunkák

Amit Öntől várunk

  • Kommunikációs szintűnémet nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Szakmai végzettség előny
  • Saját személygépkocsi munkába járáshoz

Amit nyújtunk

  • Német munkaszerződés (azaz német biztosítás, bejelentés)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fizetés: br. 11,39 euró / hó + nettó 40 euró kiegészítőpénz (Auslöse) / munkanap, azaz havi nettó 2250 euró / hó
  • Német partner által intézett szállás (egyágyas szobainternettel, melynek összege a havi fizetésből kerül levonásra, kb. 350 – 450euró között)
  • Munkadíj, közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
  • Német nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben amunkafeltételeknek megfelel a jelentkező)

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?

Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával honlapunkon keresztül vagy E-mailben a munka@silverhand.hu címre!

Telefonszám: + 36 70 883 53 22

Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

feladva: 2018-05-04