keresés

Gépkezelő Németország, Wilburgstetten

kategória: külföldi állások

Munkavégzés helye: Németország, 91634 Wilburgstetten

Munkakezdés: azonnali kezdés

Jelenleg egy kiemelt partnerünknek keresünk hosszútávra, Németországba

gépkezelőket (3 – 4 fő)

Az Ön feladata:

  • Automata berendezések kezelése, gyártósor karbantartása, kezelése, átépítése

VAGY

  • Automata berendezések kezelése, egyszerű programozási feladatok ellátása

Amit Öntől várunk:

  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Saját személygépkocsi munkába járáshoz
  • Jó kézügyesség, hidraulika, pneumatika ismerete
  • Munkaidő: minimum 35, maximum 60 óra/hét,heti 5-6 nap vállalása szükséges, havi 168 óra - Túlóra vállalható (25% túlórapótlék)
  • 2 – 3 műszak vállalása

Amit nyújtunk:

  • Német munkaszerződés (azaz német biztosítás, bejelentés)
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fizetés: nettó 10,40 – 10,80 euró / óra + nettó 40 euró kiegészítő pénz (Auslöse) / munkanap + német partner által biztosított szállás
  • Túlórázási lehetőség
  • Munkadíj, közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
  • Német nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel a jelentkező)

Úgy érzi,
megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?

Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával
honlapunkon keresztül vagy E-mailben a

MUNKA@SILVERHAND.HU címre!

Nincs munkadíjunk! Nincsenek
rejtett költségek!

Telefonszám: + 36 70 883 53 22

Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

feladva: 2018-09-29