keresés

Épületgondnok munka - Nagytarcsa

kategória: külföldi állások

Munkavégzés helye: Nagytarcsa

Kezdés: minél előbb

Épületgondnok, karbantartó munkakörbe keresünk magyar partnerünknek munkavállalót

Feladatok:

  • A telephely tisztán tartása (külső, belső terület)
  • Épületen kívül és belül felmerülő karbantartási problémák megoldása
  • A cégcsoportokon belüli gépjárművekhez kapcsolódó ügyintézések (szerviz, téli, nyári gumizás)
  • Esetenkénti áruszállítás
  • A cégcsoport tevékenységéhez tartozó egyéb ad hoc feladatok ellátása

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Érettségi bizonyítvány
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Műszaki érzék

Egyéb információk:

  • A telephely tömegközlekedéssel nem megközelíthető így a bejárást egyénileg kell megoldani
  • Fényképes önéletrajzokat e-mailben várunk bérmegjelöléssel!

A jelentkezéseket e-mailben várjuk a munka@silverhand.hu címre.

Fényképes önéletrajzát bérmegjelöléssel legyen szíves küldeni!

feladva: 2018-09-20