keresés

Homlokrakodó kezelő Németország, Nürnberg

kategória: külföldi állások

Munkavégzés helye: Németország, Nürnberg

Munkakezdés: azonnali kezdés

Jelenleg egy partnerünknek keresünk hosszútávra, Németországba

homlokrakodó – kezelőt

Az Ön feladata:

-       Homlokrakodó kezelése újrahasznosító telepen

Amit Öntől várunk:

-       Kommunikációs szintű német nyelvtudás

-       Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

-       Homlokrakodó vezetéséhez szükséges jogosítvány

Amit nyújtunk:

-       Német munkaszerződés (azaz német biztosítás, bejelentés)

-       Hosszútávú munkalehetőség

-       Fizetés: br. 10,13 euró / óra + nettó 50 euró kiegészítő pénz (Auslöse) / munkanap + német partner által biztosított szállás

-       Túlórázási lehetőség

-       Munkadíj, közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás

-       Német nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel a jelentkező)

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával honlapunkon keresztül vagy E-mailben a

MUNKA@SILVERHAND.HU címre!

Nincs munkadíjunk! Nincsenek rejtett költségek!
Telefonszám: + 36 70 883 53 22
Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

feladva: 2018-09-05