keresés

Projekt mérnököt keresünk

Projekt mérnököt keresünk0
  • keres / kínál: kínál

kategória: gyártás / termelés / mérnök

Projekt mérnök

Munkavégzés helye: Helvécia

Feladatok
Termékfejlesztésben való együttműködés a projekt teammel
Projekt- és időtervek készítése, nyomon követése
Alkatrész- és szerszámmenedzsment koordinálása és felügyelete a prototípus gyártás során
Projektmegbeszéléseken való aktív részvétel, prezentáció
Együttműködés a cég és vállalatcsoport irányelveinek megfelelően a vevőkkel
Change management folyamatok telephely szintű koordinálása (rizikóbecslés, költségvizsgálattal)
Folyamatos kapcsolattartás a központi projekt csapattal és a telephelyi társosztályokkal
Új termékek bevezetésének lokális támogatása
Széria termékeket érintő változások koordinálása
Elvárások
Felsőfokú végzettség (gépész/villamosmérnök, műszaki informatikus, műszaki menedzser)
1-3 év autóipari, projektmenedzsment területén szerzett szakmai tapasztalat
OEM kapcsolódó tapasztalat
Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
MS Office, MS Project gyakorlati tapasztalat
Jó stratégiai és analizáló képesség
Szervezőképesség, magas egyéni motiváció és vevőorientáltság
Magas stressztűrő képesség
Jó kommunikációs képesség, nyitott, határozott személyiség
Előny
Német nyelvtudás
Új termék bevezetésben szerzett tapasztalat
Amit kínálunk
Versenyképes juttatási csomag
Jelenléti prémium
Bejárási támogatás
Érdekes és kihívásokkal teli, kreatív munkakörnyezet
Szakmai fejlődési lehetőség
Hosszú távú munkahely

Jelentkezés: fényképes önéletrajz elküldésével: info@insertus-hr.hu

Információ: 06204884441

feladva: 2019-12-26