keresés

Könyvelő Senior

Könyvelő Senior0
  • keres / kínál: kínál

kategória: pénzügy / számvitel / jog

Stabilan működő, szakmailag jól felkészült 9. kerületi könyvelőiroda fiatalos csapatába

Senior könyvelő
munkakörbe munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:
kimenő bejövő számlák könyvelése
bank, pénztár, vegyes bizonylatok könyvelése
havi, negyedéves és éves zárási feladatok ellátása, ellenőrzése
éves beszámoló elkészítése
kapcsolattartás az ügyfelekkel
támogatás elszámolás
adóbevallások elkészítése
az analitikus nyilvántartások egyeztetése a főkönyvi számlákkal
adózási és számviteli területre vonatkozó jogszabályok naprakész ismerete, ezek gyakorlatban történő alkalmazása
Beosztott könyvelő és asszisztens kollégák koordinálása és szakmai támogatása,
Az álláshoz tartozó elvárások:
felsőfokú szakirányú végzettség (pénzügyi, számviteli főiskola)
önálló, megbízható, magabiztos fellépés és jó szervező készség
Határozott, higgadt, következetes vezetői viselkedés
regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
pontosság, precizitás, alaposság
minimum 5 éves tapasztalat teljes körű könyvelés területén
bármilyen egyéb szakirányú képesítés előnyt jelent
Amit kínálunk:
szakmai fejlődési lehetőség
modern munkakörnyezet
korrekt munkaidő, korrekt javadalmazás
támogató csapat
Amit rólunk érdemes tudni:
Szeretünk nagyot álmodni, és azt meg is valósítjuk, ezért olyan kollégát keresünk, aki szereti a kihívásokat, és velünk együtt halad a célirányba.
Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet: info@ecomentor.hu
Honlap: http://konyveles-online.hu

feladva: 2019-12-29