grafika, iparművészet, képzőművészet, lakberendezés és kommun

grafika, iparművészet, képzőművészet, lakberendezés és kommun0
  • 0 Ft
  • keres / kínál: keres

kategória: kereskedelem / értékesítés

Ügyfélkapcsolati munkatársat keresünk főállásban a Dicentra Reklámstúdióba.
Cégünk keres talpraesett, jó kommunikációs képességgel rendelkező munkatársat reklámkivitelezési munkáinak előkészítéséhez, egyes projektek megszervezéséhez.

A reklámkivitelezés az egyik legkreatívabb szakma, itt ötvöződik a design, grafika, iparművészet, képzőművészet, lakberendezés és kommunikáció egy szakterületen.
A legnagyobb nehézség és egyben kihívás, hogy a feladatok sohasem ismétlődnek, minden megrendelés megújulást igényel.

A munkával elvárások, feladatok közül:

- megrendelők személyes fogadása, igények megértése, design, trend irányzatok alkalmazása
- igény pontos felmérése, árajánlatok készítése, projektek nyomos követése
- telefonhívások kezelése, adminisztrációs feladatok

A reklámkivitelezés jelentős anyagismeretet igényel, amelyre természetesen tanulási időt biztosítunk. A fizetés már a kezdetekben is versenyképes, ráadásul később az anyagismeret, valamint a szakmai tudás megszerzésével arányosan növekedni fog.

Éredklődni a 0620-9-66-76-01-es telefonszámon lehet.
Az önéletrajzot várjuk: nap@dicentra.hu e-mail címre.
Dicentra

feladva: 2019-04-21