keresés

Szellőzőrendszer szerelő - Svájc, Zürich

kategória: külföldi állások

Munkavégzés helye: Svájc, Zürich, Oerlikon
Munkakezdés: azonnal

Jelenleg egy partnerünknek keresünk hosszú távra, Svájcba
szellőzőrendszer szerelőket

Az Ön feladata:
- Klímarendszerek kiépítése

Amit Öntől várunk:
- Kommunikációs szintű német nyelvtudás
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- Szakmai végzettség
- Saját autó munkába járáshoz
- Munkaidő: 42 45 óra / hét túlóra vállalható

Amit nyújtunk:
- Svájci munkaszerződés (biztosítás, bejelentés)
- Hosszú távú munkalehetőség
- Fizetés: br. 31,50 svájci frank / óra + kiegészítő pénz (nettó 15 svájci frank / munkanap)
- Szállást a munkáltató szervezi (díját a munkavállaló fizeti)
- Túlórázási lehetőség
- Munkadíj, közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
- Német nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel a jelentkező)
Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával honlapunkon keresztül vagy E-mailben a
MUNKA@SILVERHAND.HU címre!

feladva: 2019-05-16