keresés

Mérlegképes könyvelőt keresünk Budapest IX. kerületébe

Mérlegképes könyvelőt keresünk Budapest IX. kerületébe0
  • keres / kínál: kínál

kategória: pénzügy / számvitel / jog

Elvárások:
Mérlegképes könyvelői végzettség
Önálló, precíz munkavégzés
Felhasználói szintű számítógépes ismeret
Együttműködés és csapatmunkára való készség
Angol nyelv társalgási szintű ismerete
Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Feladatok:
Beérkezett számlák, egyéb postai küldemények iktatása
Bejövő számlák igazoltatása/analitikus rögzítése
Kimenő számlák kiállítása
Bank és pénztár könyvelése
Problémás, hibás számlák egyeztetése beszerzési osztállyal, partnerekkel
Főkönyvi és analitikus adatok havi egyezőségének egyeztetése (szállítók, vevők, adott-kapott előlegek)
Csoporton belül adott-kapott kölcsönök havi egyeztetése, kamatok számítása

Amit kínálunk:
versenyképes alapbér
cafeteria
fejlődési lehetőség
családias hangulat
megbecsülés

Amennyiben felkeltettük érdeklődését fényképes önéletrajzát bérigénye megjelölésével küldje el a cv7@first-job.hu e-mail címre.

feladva: 2021-10-21