keresés

Nővér állás - Izland, Reykjavík térség

kategória: külföldi állások

Munkavégzés: Izland, Reykjavik térség

Munkakezdés: azonnali kezdés

Izlandi partnerünknek keresünk hosszú távra, Izlandra angolul beszélő nővéreket

Az Ön feladata:

  • Kórházi betegek ápolása, ellátása
  • Kórházi nővér feladatok

Amit Öntől várunk:

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás (B2-C1 szint)
  • Ápoló, nővér munkakörben szerzett tapasztalat
  • Szakközépiskola/főiskolai diploma (releváns, tehát ápolói, nővér) szükséges
  • B kategóriás jogosítvány
  • 12 hónap min időszak vállalása a szerződés aláírásával

Amit nyújtunk:

  • Izlandi munkaszerződés (azaz izlandi biztosítás, bejelentés)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fizetés: 194 munkaóra esetén: nettó 2715 eurónyi izlandi korona / hó (ebből már levonásra került adó, nyugdíj, szállás díja)
  • Túlórázási lehetőség
  • Munkadíj, közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
  • Angol nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel a jelentkező)

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az
említett kondíciókkal?

Várjuk jelentkezését fényképes angol nyelvű szakmai önéletrajzával
honlapunkon keresztül vagy E-mailben a

MUNKA@SILVERHAND.HU
címre!

Nincs munkadíjunk! Nincsenek
rejtett költségek!

Telefonszám: + 36 70 883 53 22

Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

feladva: 2019-06-13