keresés

Konyhai kisegítő - 86650 Wemding, Németország

kategória: külföldi állások

Munkavégzés helye: 86650 Wemding, Németország

Munkakezdés: azonnal

  Jelenleg egy kiemelt partnerünknek keresünk hosszútávra Németországba

konyhai kisegítőt

Az Ön feladata:

– szakácsok keze alá dolgozni

– konyhai feladatok ellátása utasítások alapján

– konyha tisztán tartásában való részvétel

Amit Öntől várunk:

– minimum alap szintű német nyelvtudás (nincs magyar a konyhán)

– konyhai tapasztalat szükséges

– előny: ausztriai/német munkatapasztalat konyháról

– szorgalmas, gyors munkavégzés

Amit nyújtunk:

– német munkaszerződés (bejelentés, biztosítás)

– munkáltató által biztosított szállás, díja 350 euró/hó

– 5 - 6 napos munkahét, napi 10 óra munka

– fizetés: nettó 1600 euró / hó (1-es adókategória)

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával honlapunkon keresztül vagy E-mailben a

MUNKA@SILVERHAND.HU címre!

Telefonszám: + 36 70 883 53 22
Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

feladva: 2018-07-01