keresés

Tőzsdei üzletkötő álláslehetőség Budapesten

  • keres / kínál: kínál

kategória: pénzügy / számvitel / jog

STANDARDS BROKER KFT.
Partnercégünk 100%-ban magyar tulajdonú, budapesti központtal rendelkezik, Magyarország második legnagyobb, banki háttérrel rendelkező brókercégének a függő ügynöksége. Számukra keresünk új kollégát az alábbi munkakörbe:

Tőzsdei üzletkötő
Feladatok:
Lakossági ügyfelek részére történő értékesítés
Megbízások felvétele, továbbítása
Meglévő ügyfelekkel történő kapcsolattartás
Új ügyfelek akvirálásában való részvétel
Adminisztráció elvégzése
Elvárások:
Felsőfokú végzettség
Minimum 1 év Brókerként vagy Privát bankárként szerzett tapasztalat
Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Jó elemző képesség, logikus gondolkodás
Egyéni- és csapatmunkára való képesség egyaránt
Amit kínálunk:
Kimagasló bérezés és egyéb juttatások
Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
Home office lehetőség
Dinamikus, fiatalos csapat
Munkavégzés helye:
Budapest, Angyalföld
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát Tőzsdei üzletkötő jeligével küldje el az
allas02@miljob.hu e-mail címre.
További információ: +36-30/576 3334

feladva: 2022-04-19