keresés

Asztalosokat keresünk Németországba, Würzburg környékére

text-align:center;line-height:150%;background:white>Silverhand Hungary cégünk a Silverhand Group részeként működik Budapesten. Vezető,
európai munkaerő-toborzó cégcsoport része vagyunk, változatos állásajánlatokat
kínálunk Európa több országában (Németország, Ausztria, Svájc, Izland,
Hollandia, Dánia, Belgium, Norvégia) és folyami hajókon.

text-align:center;line-height:150%;background:white>

text-align:center;line-height:150%;background:white>Német munkaszerződést
kínálnak német partnereink, szociális juttatással és egészségbiztosítással.
Segítünk Önnek is megtalálni a legmegfelelőbb munkát.

text-align:center;line-height:150%;background:white>Itt találja
meg Silverhand tanácsadóját

text-align:center;line-height:150%;background:white>Mivel a német
nyelvtudás minden német partnerünknél elvárt, segítséget nyújtunk akár online
nyelvtanár ajánlásával. Néhány alap bemelegítő videó itt
megtekinthető.

text-align:center;line-height:150%;background:white>SILVERHAND Hungary
cégünk egy kiemelt német partnerhez keres Németországba a következő pozícióba
munkaerőt német nyelvtudással:

text-align:center;line-height:150%;background:white>Asztalos, bruttó 11,51
euró/óra + nettó 12 euró kiegészítő pénz/munkanap + szervezett szállás

text-align:center;line-height:150%;background:white>Ingyenes szolgáltatást
nyújtunk, nincs közvetítői díjunk/munkadíjunk!

normal;tab-stops:45.8pt 91.6pt 137.4pt 183.2pt 229.0pt 274.8pt 320.6pt 366.4pt 412.2pt 458.0pt 503.8pt 549.6pt 595.4pt 641.2pt 687.0pt 732.8pt;
background:white>

Munkavégzés helye: Németország, Würzburg

Munkakezdés: azonnal, minél előbb

normal>

Az Ön feladatai:

  • auto;line-height:150%;mso-list:l2 level1 lfo1;tab-stops:list 36.0pt>különböző
    asztalos feladatok elvégzése

  • auto;line-height:150%;mso-list:l2 level1 lfo1;tab-stops:list 36.0pt>bútor
    gyártás

    összeszerelés

  • auto;line-height:150%;mso-list:l2 level1 lfo1;tab-stops:list 36.0pt>bútoripari
    gépek használata

  • auto;line-height:150%;mso-list:l2 level1 lfo1;tab-stops:list 36.0pt>munkavégzés
    fával, laminált bútorlappal, MDF anyaggal

Amit Öntől vár a német munkáltató:

  • auto;line-height:150%;mso-list:l0 level1 lfo2;tab-stops:list 36.0pt>kommunikációs
    szintű német nyelvtudás (B1)

  • auto;line-height:150%;mso-list:l0 level1 lfo2;tab-stops:list 36.0pt>iskolai
    végzettség asztalosként

  • auto;line-height:150%;mso-list:l0 level1 lfo2;tab-stops:list 36.0pt>szakmai
    tapasztalat

  • auto;line-height:150%;mso-list:l0 level1 lfo2;tab-stops:list 36.0pt>saját
    autó (bejáráshoz)

  • auto;line-height:150%;mso-list:l0 level1 lfo2;tab-stops:list 36.0pt>önálló
    munkavégzés

Amit nyújt a német munkáltató:

  • auto;line-height:150%;mso-list:l1 level1 lfo3;tab-stops:list 36.0pt>hosszútávú
    munkalehetőség

  • auto;line-height:150%;mso-list:l1 level1 lfo3;tab-stops:list 36.0pt>német
    munkaszerződés (biztosítás, bejelentés)

  • auto;line-height:150%;mso-list:l1 level1 lfo3;tab-stops:list 36.0pt>fizetés:
    bruttó 11,51 euró / óra + nettó 12 euró / munkanap Auslöse (kiegészítő
    pénz)

  • auto;line-height:150%;mso-list:l1 level1 lfo3;tab-stops:list 36.0pt>szállást
    a munkaadó cég szervezi (munkavállaló fizeti: 300 euró / hó)

    nyelvű pályázati anyag készítése, amennyiben a jelentkező megfelel a munkafeltételeknek

  • auto;line-height:150%;mso-list:l1 level1 lfo3;tab-stops:list 36.0pt>munkadíj,
    közvetítői díj nélküli közvetítői szolgáltatás

normal>Tudta, hogy…

normal>A Silverhand Group multinacionális munkaerő – közvetítéssel foglalkozó
ügynökség, amely Temesváron, Poznanban, Krakkóban, Varsóban, Budapesten,
Piešťanyban és Szófiában található?

normal>Magyar irodánk 2016-ban nyílt meg Budapesten. Cégünk eddig több száz
jelentkezőnek talált munkahelyet Európa valamely országában.

normal>

normal>Ha szeretne külföldön dolgozni, vegye fel velünk a kapcsolatot
elérhetőségeink egyikén!

normal>Telefonszámunk: + 36 70 883 53 22

normal>Várjuk önéletrajzát a következő e-mail címen:
munka@silverhand.hu

feladva: 2018-05-04