keresés

Technológus álláslehetőség Nyírbátoron

  • keres / kínál: kínál

kategória: gyártás / termelés / mérnök

Német tulajdonú, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat folyamatosan bővülő csapatába keres munkatársakat az alábbi munkakör betöltésére:
Technológus

Feladatok:
- Folyamatos, támogató kapcsolattartás a felügyelt termelési terület beállítóival
- A projektmérnök koordinálásával, a támogatott termelési területre érkező új termékek technológiáinak honosításában való részvétel
- Technológiai problémák gyökérokának kereséséhez szükséges tesztmegbízások végzése, dokumentálása, analizálása a szériatámogató mérnök koordinálása mellett
Elvárások:
- Műszaki végzettség
- Kiváló műszaki és méréstechnikai ismeretek (műszaki rajzok értelmezése, jelölések, különböző mérőeszközök ismerete és gyakorlatban való alkalmazásuk, stb.)
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Önálló és pontos, precíz munkavégzés
- Csapatmunkára való képesség
Előny:
- Német és/vagy angol nyelvismeret
Amit kínálunk:
- Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
- Stabil multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
- Dinamikus, jó csapat, összetartó kollégák
- Modern technológia és munkakörnyezet
- Ingyenes céges buszjáratok
Munkavégzés helye:
Nyírbátor (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát Technológus jeligével juttassa el az allas02@miljob.hu e-mail címre. További információ: 06-30/576-3334

feladva: 2021-04-20