keresés

Szobalány tiroli munka

Szobalány tiroli munka0

AJÁNLATUNK: Szobalány osztrák állás a nyári szezonra A1 némettudással és gyakorlattal. Munkabér 1.600,- nettó + borravaló + túlórák + szabadnapok. Szállás és étkezés ingyenes.
ELVÁRÁSOK: A1 német tudás, gyakorlat.
JELENTKEZÉS: Telefonon +49 151 4560 0605 számon vagy e-mailben exactnemetmunka@gmail.com
BŐVEBBEN az eredeti hirdetés németül: https://arbeit-personal.de/jobs/180-2-zimmermaedchen-tirol/

Júniustól szeptemberig szobalány osztrák állás a nyári szezonra A1 némettudással és gyakorlattal. Munkabér 1.600,- nettó + borravaló, a túlórákat és a szabadnapokat külön fizetik. A szállás (egyágyas szobában WIFI-vel) és az étkezés ingyenes.
Feladatok: A vendégszobák és a nyilvános helyiségek takarítása, valamint esténként takarítás a konyhában. A konyhai takarítás vállalása esetén a fizetés 2.000,- nettó feletti lehet.

feladva: 2022-05-11