keresés

Konyhai kisegítő Németország

Konyhai kisegítő Németország0

kategória: külföldi állások

Munkavégzés helye: 88175, Németország, Scheidegg
Munkakezdés: azonnali kezdés

Jelenleg egy kiemelt partnerünknek keresünk hosszútávra, Németországba
(női) konyhai kisegítőt

Az Ön feladata:
- Szakácsok keze alá dolgozni
- Konyhai feladatok ellátása utasítások alapján
- Konyha tisztán tartásában való részvétel
Amit Öntől várunk:
- Középszintű német nyelvtudás
- Hasonló területen szerzett munkatapasztalat
- Szorgalom, megbízhatóság, gyors munkavégzés
- Munkaidő: 40 óra/hét (naponta 8 óra, heti 5 nap)
Amit nyújtunk:
- Német munkaszerződés (biztosítás, bejelentés)
- Fizetés: kb. nettó 1120 euró/hó (túlóra vállalható + vasár-és ünnepnapokért +2,50 euró/óra pótlék)
- Szállás (Felújított egyágyas szoba konyhával a szomszédos lakóparkban. Ennek díja: 300 euró/hó)
- Étkezés: Ebédet lehet kérni naponta (vagy: 3 fogásos menü, ennek ára 3,23-4 /nap)

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Várjuk jelentkezését fényképes angol nyelvű szakmai önéletrajzával honlapunkon keresztül vagy E-mailben a
MUNKA@SILVERHAND.HU címre!

Telefonszám: + 36 70 883 53 22
Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

feladva: 2018-11-02