keresés

Mérnöki feladatok ellátására munkatársat keresünk!

  • 0 Ft
  • keres / kínál: kínál

kategória: gyártás / termelés / mérnök

Az Optimalis Kft. munkatársat keres műszaki/mérnöki feladatainak ellátására. Pécsre keresünk munkatársat, az alábbi feltételekkel:

Feladatok
Műszaki feladatok ellátása, kivitezési projektek lebonyolításának szervezése, koordinálása.
Építések elszámolásához szükséges dokumentumok (számlák, építési napló, jelenléti ívek, beszámolók, stb.) alaki értékelése.
A napi jellegű munkák személyes, illetve számítógép előtti telefonos és internetes támogatása. A kivitelezés alatt lévő projektekkel kapcsolatosan beérkező e-mailek, faxok, levelek feldolgozása és továbbítása.
Kivitelezőkkel és alvállalkozókkal telefonon és e-mailen történő kommunikáció.
Excel táblák kezelése, pályázati adatlap kitöltése, szöveges magyarázatok elkészítése.
Műszaki tervek és költségvetések felülvizsgálata.
Helyszíni művezetés és koordináció
Árajánlatok bekérése és megversenyeztetése
Terepi munkavégzés: Felmérések elvégzése, fotódokumentáció készítése
Döntés előkészítés a döntéshozók részére.
Hatósággal és közmű szolgáltatokkal egyeztetések: építési hatóság, építés felügyelet, Tettye forrásház, E.ON, egyéb szakhatóságok.

Elvárásaink
Mérnöki/műszaki tapasztalat
AutoCAD és/vagy ARCHICAD jártasság előny
ÉNGY és/vagy TERC ismerete előny
Nyitott, kommunikatív, dinamikus munkatársat keresünk, akinek nem okoz gondot felvenni a telefont, ismerős és ismeretlen emberekkel beszélni.
Minimum technikusi végzettség.
Számítástechnikai ismeretek (Word, Excel), fax és scanner használatának ismerete.
Önálló munkavégzés
Mérnök munkatársunk felé elvárásunk a megfelelő megjelenés, kommunikáció, amellyel a céget az eddig megszokott és elvárt minőségben tudja képviselni Partnereink előtt.
Kreativitás és hatékony problémamegoldó képesség
Különböző szakágak koordinálása.

Amit kínálunk
Azonnali munkakezdés.
Egy kicsi, de jó hangulatú csapatot, ahol jól érezheti magát, ahol számíthat a támogatásra.
Szakmai fejlődési lehetőséget, egy szakterület mélyebb megismerését.
Piacképes jövedelem, amivel a biztonságát tőlünk megkapja és ha többet vár magától, azt is meg tudja teremteni.

Ha úgy érzi, hogy szívesen dolgozna velünk, hogy Ön a mi leendő munkatársunk, akkor fényképes önéletrajzát (az eddigi mérnöki tapasztalat feltüntetésével) és motivációs levelét (max. 1 oldal terjedelemben) az optimalisterulet@gmail.com címre várjuk folyamatosan.

feladva: 2019-06-19