keresés

CNC forgácsoló álláslehetőség Jászárokszálláson

  • keres / kínál: kínál

kategória: gyártás / termelés / mérnök

Dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat modern technológiával felszerelt forgácsoló üzemébe hosszú távra keres kollégákat az alábbi munkakörbe:
CNC gépkezelő
(Forgácsoló)

Feladatok:
FANUC vezérlésű több orsós CNC esztergagépek kezelése műszaki dokumentációk alapján
Szerszámcserék, korrekciók elvégzése
Elvárások:
Tapasztalat CNC forgácsoló gép kezelésében, beállításában és/vagy szakirányú képesítés
Műszaki és méréstechnikai ismeretek /műszaki rajzok és jelölések megfelelő értelmezése, különböző mérőeszközök ismerete és gyakorlatban való alkalmazásuk, stb./
Folyamatos munkarend vállalása /12 órás munkaidő 3 napos váltásban/
Amit kínálunk:
Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
Modern technológia és munkakörnyezet
Fiatalos, lendületes csapat
Munkavégzés helye:
Jászárokszállás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát CNC forgácsoló jeligével juttassa el az allas02@miljob.hu e-mail címre.
További információ: 06-30/576-3334

feladva: 2022-04-19