Munkatársat keresünk Épületgépész irodai szakember pozícióba.

  • keres / kínál: kínál

kategória: egyéb

Dinamikusan fejlődő építőipari fővállalkozó cég, épületgépész divíziójába keres épületgépész kollégát. Egyre növekvő megrendelésállományunk miatt szükségessé vált a kivitelezés előkészítés megerősítése. A feladatok elvégzésére keresünk szakmailag tapasztalt, szorgalmas, a munkájára igényes és a vállalat iránt elkötelezett munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:

Projekt árajánlatok kidolgozása a TERC költségvetés készítő programmal
Tervek műszaki megfelelőségének, kalkulált mennyiségének szakmai ellenőrzése, eltérések kimutatása
Műszaki alternatívák és észrevételek kidolgozása, ütemterv készítése
Alvállalkozói ajánlatkérés, versenyeztetés, ártükör készítés, szerződés-előkészítés, elszámolás
Kapcsolattartás projektvezetővel, alvállalkozókkal, beszállítókkal
Projekt-dokumentálásban való részvétel, pénzügyi kimutatások készítése, költségmenedzsment
Szerződéses feltételek pontos ismerete a projekt folyamatos monitoringja
Műszaki- és szakági vezető munkájának adminisztratív és szakmai támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:
Szakirányú (legalább középfokú) épületgépész végzettség
Legalább 2 éves, azonos pozícióban szerzett szakmai tapasztalat
Önálló, precíz munkavégzés, megbízhatóság és pontosság
Hatékony problémamegoldó és szervező készség
Stabil számítógépes felhasználói ismeretek TERC, MS Office (Word, Excel)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Kivitelezésben szerzett tapasztalat
FMV jogosultság

Amit kínálunk:
versenyképes jövedelem
8 órás bejelentett munkaviszony
rendezett, tiszta munkahelyi körülmények
karrier és előrelépési lehetőség
Laptop, mobiltelefon biztosított

Szükséges tapasztalat:
1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:
Középiskola

Szükséges nyelvtudás:
Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:
1163 Budapest, Cziráki utca 26.

Jelentkezés módja: Kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a recepcio@bastyamillenium.hu e-mail címre, fizetési igény megjelölésével.

feladva: 2022-01-04