keresés

Lakatos állás német nyelvtudás nélkül - Lipcse, Németország

kategória: külföldi állások

background:white>Munkavégzés helye: Németország, Lipcse

background:white>Munkakezdés: azonnal

background:white>

margin-left:0cm;text-align:center;background:white>Jelenleg egy partnerünknek
keresünk hosszú távra, Németországba

margin-left:0cm;text-align:center;background:white>lakatost (darus jogosítvánnyal, tapasztalattal)

line-height:150%;background:white>

line-height:150%;background:white>Az Ön feladata:

  • Mezőgazdasági járművek alkatrészeinek köszörülése
  • Köszörülési feladatok

text-align:justify;background:white>

text-align:justify;background:white>Amit Öntől várunk (minden
pozíciónál):

  • Német nyelvtudást nem igényel
  • Saját személygépkocsi munkába járáshoz (50 km a szállás a munkahelytől)
  • Legalább 2 – 3 éves munkatapasztalat lakatosként
  • Műszaki rajz olvasása
  • 3 műszak vállalása (munka hétfőtől péntekig)

text-align:justify;background:white>Amit nyújtunk:

text-align:justify;text-indent:-18.0pt;mso-list:l0 level1 lfo1;background:white>-
Német munkaszerződés (azaz osztrák
biztosítás, bejelentés)

Hosszú távú munkalehetőség

Fizetés: br. 11,77 euró / óra + műszakpótlékok

Német partner által biztosított, fizetett szállás

l0 level1 lfo1>-
Munkadíj,
közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás

Német nyelvű
pályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel a
jelentkező)

Úgy érzi,
megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?

Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával
honlapunkon keresztül vagy E-mailben a

MUNKA@SILVERHAND.HU címre!

Nincs munkadíjunk! Nincsenek
rejtett költségek!

Telefonszám: + 36 70 883 53 22

Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

feladva: 2018-11-30