keresés

Értékesítőt keresünk

Értékesítőt keresünk0
  • keres / kínál: kínál

kategória: gyártás / termelés / mérnök

Értékesítő
Kiskunfélegyházi partnerünkhöz keresünk Értékesítőt
Feladatok:
Vevőkkel való kapcsolattartás telefonon, emailben és személyesen, elsősorban angol nyelven
Potenciális vevők felkutatása a külföldi piacokon
Vevői kérdések megválaszolása, napi operatív ügyek intézése
Az üzletfejlesztéshez kapcsolódó marketing tevékenységek koordinálása
Ipariági/piaci trendek figyelése, igény szerinti elemzése
Társosztályokkal történő kommunikáció
Elvárás:
Felsőfokú értékesítési, kereskedelmi, vagy műszaki végzettség
Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
Értékesítési területen szerzett tapasztalat
Magas szintű MS Excel ismeret
Előny:
Egyéb (német, francia, orosz ) nyelvtudás
Amit kínálunk:
Versenyképes juttatási csomag, külföldi céges utazás lehetősége
Utazás támogatás
Nemzetközi háttér, szakmai továbbképzési, fejlődési- és karrier lehetőség
Hosszú távú munkalehetőség
Jelentkezés módja, fényképes önéletrajz elküldésével: info@insertus-hr.hu
Információ: 06 20 361 75 31

feladva: 2019-05-10