keresés

Karosszéria lakatos - Belgium, Tongeren

kategória: külföldi állások

Munkavégzés helye: Belgium, Tongeren

Munkakezdés ideje: azonnal

Kiemelt partnerünknek keresünk hosszútávra Belgiumba

karosszéria lakatosokat

  Az Ön feladatai:

– személygépkocsik javítása, festésre, felületkezelésre előkészítés

Amit Öntől várunk:

– kommunikációs szintű angol vagy francia nyelvtudás

– legalább 5 év tapasztalat karosszérialakatosként

– magabiztos szerelési terv, illetve rajz olvasás

– előny: szakirányú végzettség

– saját autó (bejáráshoz)

– önálló munkavégzés

Amit nyújtunk:

– belga munkaszerződés (bejelentés, biztosítás)

– munkáltató által szervezett szállás (havi 150 euró költsége van)

– fizetés: br 16,50 - 17,50 euró/óra (kb 1800 euró net/hó + szabadságpénz) + túlóra

– szabadság

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?

Várjuk jelentkezését fényképes angol nyelvű szakmai önéletrajzával honlapunkon keresztül vagy E-mailben a

MUNKA@SILVERHAND.HU címre!

Telefonszám: + 36 70 883 53 22

Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

feladva: 2018-05-25