keresés

Ápoló, gondozó állás

Ápoló, gondozó állás0
  • keres / kínál: kínál

kategória: egészségügy

Fővárosi Önkormányzat Kamaraerdei Úti Idősek Otthona idősek gondozásához és ápolásához keresünk teljes, vagy részmunkaidős szociális gondozókat, ápolókat.
Fő feladatok:
Idősek, járó- és fekvőbetegek:
o ápolása,
o gondozása,
o állapotuk ellenőrzése,
o mosdatása,
o öltöztetése,
o etetése stb.
A gondozásra szoruló betegek állapotának feljegyzése, dokumentálása,
orvosok munkájának segítése,
vérvétel, előkészítés szállításra,
betegfogadás,
adminisztrációs feladatok (táblázatok vezetése),
betegút irányítás a megfelelő egészségügyi ellátásra,
ellátás előtti tájékoztatás nyújtása ügyfelek részére,
kapcsolattartás az orvosokkal, terápiás utasítások követése,
ügyfelek egészségi állapotának figyelemmel kísérése.

Elvárások:
fényképes önéletrajz,
általános és/vagy középfokú végzettség,
szakirányú végzettség,
erkölcsi bizonyítványt szerez alkalmazása esetén,
érvényes egészségügyi alkalmassági kiskönyv.
Amit kínálunk:
bejelentett munkaviszony, hosszú távú munkalehetőség,
változó munkarend,
cafetéria,
változatos feladatok, ahol kamatoztathatja szaktudását,
utazási költségtérítés,
szálláslehetőség,
meleg étkezés,
munkaruha,
stabil munkahely,
jó hangulatú csapat,
szakmai továbbképzés lehetősége,
közalkalmazotti bértábla szerinti bérezés plusz pótlék.
Jelentkezni lehet:
e-mail: vezetoapolo@kamerdo.hu
Telefonon: 0630-670-73-64

feladva: 2018-12-19