keresés

Homokfújó állás Bajorországban nettó 2260 EUR

Homokfújó állás Bajorországban nettó 2260 EUR0

Főbb feladatok:

1. Nagy szerkezetek homokfújása szkafanderben

2. Csövek, vezetékek homokújása és rozsdamentesítése

3. Az áruk be- és kirakodása targoncával (targonca engedély szükséges)

4. Daru vezetése (daru engedély szükséges)

5. Magasban történő munkavégzés

Elvárások:

- Több éves, releváns tapasztalat

- Jártasság a fent említett feladatokban

- Targonca engedély

- Daru engedély szükséges

- Német nyelvtudás (min. A2)

Amit kínálunk:

- Német bejelentés

- Bérezés nettó 2260 EUR

- Bónuszok

- Heti kifizetések

- Magyar ügyintézés a helyszínen

Jelentkezni német önéletrajzzal a csiszar@humanus-personalservice.de e-mail címen vagy a +49 162 6840343 telefonszámon lehet!

feladva: 2021-05-10