keresés

Szériatámogató mérnök álláslehetőség Nyírbátoron

  • keres / kínál: kínál

kategória: gyártás / termelés / mérnök

Német tulajdonú, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat folyamatosan bővülő csapatába keres munkatársakat az alábbi munkakör betöltésére:
Szériatámogató mérnök

Feladatok:
- Termelés támogatása
- Gyártási tesztek, elemzések végrehajtása
- Technológiai folyamatok elemzése, intézkedések lefektetése és kivitelezése
- Termelési dokumentációk gondozása
- Beérkező reklamációk kezelése
- Kapcsolattartás a német központtal
Elvárások:
- Felsőfokú műszaki végzettség
- Termelő üzemben szerzett releváns szakmai tapasztalat
- Kiváló műszaki és méréstechnikai ismeretek (műszaki rajzok értelmezése, jelölések, különböző mérőeszközök ismerete és gyakorlatban való alkalmazásuk, stb.)
- Kommunikációs szintű német és/vagy angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
- Önálló, pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzés
Amit kínálunk:
- Stabil multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
- Versenyképes jövedelem
- Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
- Dinamikus, jó csapat, összetartó kollégák
Munkavégzés helye:
Nyírbátor (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát Szériatámogató mérnök jeligével juttassa el az allas02@miljob.hu e-mail címre.
További információ:06-30/576-3334

feladva: 2021-04-20