keresés

Erdészeti munkatárs - Lngenfeld, Ausztria (Tirol)

kategória: külföldi állások

Munkavégzés helye: Ausztria, Längenfeld (Tirol)

Munkakezdés ideje: 2020.január 20.

normal>

Kiemelt német partnerünknek keresünk hosszú távra, német nyelvtudással rendelkező erdészeti munkatársakat

Az Ön feladatai:

  • auto;line-height:normal;mso-list:l1 level1 lfo1;tab-stops:list 36.0pt>Az erdő bejárása
  • auto;line-height:normal;mso-list:l1 level1 lfo1;tab-stops:list 36.0pt>Motoros fűrész használata
  • auto;line-height:normal;mso-list:l1 level1 lfo1;tab-stops:list 36.0pt>Fák kérgének ellenőrzése, igény szerinti kéreg eltávolítása
  • auto;line-height:normal;mso-list:l1 level1 lfo1;tab-stops:list 36.0pt>Új csemeték ültetése
  • auto;line-height:normal;mso-list:l1 level1 lfo1;tab-stops:list 36.0pt>Az erdő gondozása
  • auto;line-height:normal;mso-list:l1 level1 lfo1;tab-stops:list 36.0pt>Fák kidöntése (korhadt, öreg)

normal>

Amit Öntől várunk:

  • auto;line-height:normal;mso-list:l0 level1 lfo2;tab-stops:list 36.0pt>német nyelvtudás (minimum erős alap szint)

  • auto;line-height:normal;mso-list:l0 level1 lfo2;tab-stops:list 36.0pt>szakirányú végzettség (erdészeti terület)

  • auto;line-height:normal;mso-list:l0 level1 lfo2;tab-stops:list 36.0pt>releváns szakmai tapasztalat

  • auto;line-height:normal;mso-list:l0 level1 lfo2;tab-stops:list 36.0pt>önálló és csapatmunka

  • auto;line-height:normal;mso-list:l0 level1 lfo2;tab-stops:list 36.0pt>saját autó (bejáráshoz)

Amit nyújtunk:

  • auto;line-height:normal;mso-list:l2 level1 lfo3;tab-stops:list 36.0pt>hosszú távú munkalehetőség

  • auto;line-height:normal;mso-list:l2 level1 lfo3;tab-stops:list 36.0pt>osztrák munkaszerződés (azaz osztrák biztosítás, bejelentés)

  • auto;line-height:normal;mso-list:l2 level1 lfo3;tab-stops:list 36.0pt>fizetés: br 11,97 euró/óra + kiegészítő pénz nettó 26,40 euró/munkanap + szállás támogatás nettó 15 euró/munkanap (melyet munkanap követ)
  • auto;line-height:normal;mso-list:l2 level1 lfo3;tab-stops:list 36.0pt>szállás biztosított (nem fizetett, csak támogatott)

  • auto;line-height:normal;mso-list:l2 level1 lfo3;tab-stops:list 36.0pt>német nyelvű pályázati anyag elkészítése, amennyiben a jelentkező
    megfelel a munkafeltételeknek

  • auto;line-height:normal;mso-list:l2 level1 lfo3;tab-stops:list 36.0pt>munkadíj, közvetítői díj nélküli közvetítői szolgáltatás

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?

Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával honlapunkon keresztül vagy E-mailben a munka@silverhand.hu címre!

Telefonszám: + 36 70 883 53 22

Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

feladva: 2018-05-04