keresés

Tanulmányírói feladatok ellátására munkatársat keresünk!

  • 0 Ft
  • keres / kínál: kínál

kategória: adminisztráció / irodai munka

A London-Consulting Kft. munkatársat keres helytörténeti kiadványok összeállításához.

Pécsre keresünk új munkatársat, az alábbi feltételekkel:

Feladatok
Forrásfeltárás;
Kutatás: világi- egyházi levéltárak, múzeumok (iratok, kimutatások, térképek felderítése, jogok tisztázása, vásárlása);
Helyiek felkeresése, dokumentumok, fényképek begyűjtése;
Interjúk készítése;
Az összegyűjtött anyagok szintetizálása, átírása;
Az átírt szövegek és a dokumentumok előkészítése a végleges tipográfiai kialakításához: illusztrációk elrendezése a szerkesztett szövegben, a pontos képaláírások, vagy képjegyzék összeállítása. Felhasznált irodalom jegyzékének összeállítása;
Kapcsolattartás, ellenőrzés a végleges tipográfia kialakítása során.

Elvárásaink
Minimum középfokú végzettség;
Fejlett íráskészség, választékos kifejezésmód írásban;
Precíz munkavégzés;
Nyitott, kommunikatív, dinamikus hozzáállás. Ne okozzon gondot számára kérdést feltenni a munkavégzéssel kapcsolatban;
Önálló munkavégzés;
Kreativitás és hatékony problémamegoldó képesség;
Felelősségvállalás az elvégzett feladatok iránt.

Amit kínálunk
Távmunka lehetséges;
Azonnali munkakezdést;
Költségtérítés;
Egy kicsi, de jó hangulatú csapatot, ahol számíthat a támogatásra;
Szakmai fejlődési lehetőséget, egy szakterület mélyebb megismerését;
Publikálási lehetőség;
Havi fix bérezést + prémiumot, amivel a biztonságát tőlünk megkapja és ha többet vár magától, azt is meg tudja teremteni.

Ha úgy érzi, hogy szívesen dolgozna velünk, hogy Ön a mi leendő munkatársunk, akkor fényképes önéletrajzát és motivációs levelét (max. 1 oldal terjedelemben) az info@londonconsulting.hu címre várjuk folyamatosan.

feladva: 2018-05-31