keresés

Szaniter és fűtésszerelő Németország, Bamberg

kategória: külföldi állások

Munkavégzés helye: Németország, 96050 Bamberg

Munkakezdés: azonnali kezdés

Jelenlegegy kiemelt partnerünknek keresünk hosszú távra, Németországba

szaniter – és fűtésszerelő (4 fő)

Az Ön feladatai

  • Házfelújítássorán fűtés – és szanitercsövek beépítése, fűtőtestek felhelyezése
  • WC,mosdókagyló, zuhanyzófülkék beszerelése

Amit Öntől várunk

  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, műszaki rajz olvasása
  • Szakmai végzettség előny
  • Saját autó munkába járáshoz
  • Önálló munkavégzés

Amit nyújtunk

  • Német munkaszerződés (azaz német biztosítás, bejelentés)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fizetés: br. 12 euró / óra + kiegészítő pénz (nettó 35 euró / munkanap)
  • Német partner által szervezett szállás
  • Munkadíj,közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
  • Német nyelvűpályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel ajelentkező)

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?

Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával honlapunkon keresztül vagy E-mailben a

MUNKA@SILVERHAND.HU címre!

Telefonszám: + 36 70 883 53 22

Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

feladva: 2018-07-01