Alsófülkés darukezelő (Raum Salzburg) 31943699

keresés

Alsófülkés darukezelő (Raum Salzburg)

kategória: külföldi állások

Munkavégzés helye: Ausztria, Raum Salzburg

Munkakezdés ideje: 2020.07.13.

Osztrák partnerünknek keresünk hosszú távú munkára, építkezésre alsó vezérlésű darukezelőt alap/kommunikációs szintű német nyelvtudással

Az Ön feladatai

  • Önálló munkavégzés építkezésen
  • AlsÅ‘ vezérlésű darukezelés
  • Utasítások végrehajtása építkezésen

Amit Öntől várunk

  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • Alsó vezérlésű darun szerzett munkatapasztalat
  • Darus jogosítvány szükséges
  • Saját autó munkába járáshoz szükséges

Amit nyújtunk

  • Osztrák munkaszerzÅ‘dés (azaz osztrák biztosítás, bejelentés)
  • Hosszú távú munkalehetÅ‘ség
  • Fizetés: br. 15,04 euró / óra + nettó 26,40/22,00/13,20 euró kiegészítÅ‘pénz (Auslöse) / munkanap
  • Osztrák partner által szervezett és fizetett szállás (csak munkanapokra fizetett, melyet munkanap követ)
  • Munkadíj, közvetítÅ‘i díj nélküli szolgáltatásnyújtás
  • Német nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel a jelentkezÅ‘)

Amennyiben az állásajánlat felkeltette érdeklÅ‘dését, úgy várjuk fényképes önéletrajzát a munka@silverhand.hu címre, és felvesszük Önnel a kapcsolatot!

További munkaajánlatokat a www.silverhand.hu címen talál!

feladva: 2020-07-08