keresés

Kőműves Ausztria, Linz

kategória: külföldi állások

Munkavégzés helye: Ausztria, Linz

Munkakezdés: 2020.01.20.

SILVERHAND Hungary cégünkegy kiemelt osztrák partnerhez keres a következő pozícióba munkaerőt németnyelvtudással:

kőműves

Az Ön feladatai

  • Falazási,betonozási feladatok felújításokon
  • Külső– és belső felületek vakolása
  • Falazatjavítási munkálatainak elvégzése
  • Falazatátépítése

Amit Öntől várunk

  • Kommunikációképes németnyelvtudás
  • Saját személygépkocsi munkába járáshoz
  • Szakmai tapasztalat vagy szakmai végzettség
  • Fizikai terhelhetőség

Amit nyújtunk

  • Osztrák munkaszerződés (azaz osztrákbiztosítás, bejelentés)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fizetés: br. 14.68 euró / óra + nettó 26,4euró kiegészítőpénz (Auslöse) / munkanap + nettó 15 euró szállástámogatás /munkanap
  • Osztrákpartner által biztosított szállás
  • Munkadíj, közvetítőidíj nélküli szolgáltatásnyújtás
  • Német nyelvűpályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel ajelentkező)

text-align:justify;line-height:115%;background:white>Úgy érzi,
megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?

Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával
honlapunkon keresztül vagy E-mailben a

line-height:115%;background:white>MUNKA@SILVERHAND.HU címre!

line-height:115%;background:white>Nincs munkadíjunk! Nincsenek
rejtett költségek!

Telefonszám: + 36 70 883 53 22

Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

feladva: 2020-01-08