keresés

Szakács állás - folyami hajóra - 2022 - es szezon

Munkavégzés helye: folyami hajó – Rajna, Duna, Szajna, Rhone

Munkavégzés ideje: 2022. március

Hajós partnerünknek keresünk a 2022 – es szezonra németül vagy angolul beszélő szakácsokat

Az Ön feladatai

  • hajó konyháján önálló és csapatmunka
  • kiosztott munkafolyamatok elvégzése
  • alapanyagok feldolgozása
  • felettes munkájának segítése
  • higiéniai előírások betartatása
  • együttműködés a vezetőséggel

Amit Öntől várunk

  • erős német vagy angol nyelvtudás
  • szakács végzettség
  • szakmai tapasztalat konyhafőnökként
  • tapasztalat szállodából vagy hajóról
  • HACCP és nemzetközi sztenderdek ismerete
  • csapatmunka
  • érvényes útlevél
  • érvényes egészségügyi vizsgálat

Amit nyújtunk

  • szezon szerződés (novemberig vagy januárig)
  • szállás (2 fős kabinban), ellátás ingyenes a hajón (vezetők 1 fős kabinban)
  • fizetés: nettó 1100-2500 euró / hó + borravaló kb 400 euró/hó (sous chef és chef fizetések különböznek)
  • a szezon első - és hazautazását a cég fizeti
  • nemzetközi csapatban munkatapasztalat szerzés
  • közvetítői munkánk a jelentkezők felé INGYENES!

feladva: 2018-05-04