keresés

Autószerelő - Németország, Crailsheim, Schwbisch Hall

kategória: külföldi állások

Munkavégzés helye: Németország, Crailsheim, Schwäbisch Hall

Munkakezdés ideje: azonnal

Kiemelt partnerünknek keresünk hosszútávra Németországba

 autószerelőket

  Az Ön feladatai:

– szerviz feladatok

– kuplung, váltó, fék rendszer javítása

– diagnosztika számítógéppel

Amit Öntől várunk:

– kommunikációs szintű német nyelvtudás

– tapasztalat autószerelő műhelyből

– előny: autószerelő végzettség

– saját autó (bejáráshoz)

– önálló munkavégzés

Amit nyújtunk:

– német munkaszerződés (bejelentés, biztosítás)

– fizetés: kb. nettó 2050 euró / hó (adóbesorolástól függően)

– munkáltató által szervezett szállás (350-450 euró / hó)

– szabadság

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?

Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával honlapunkon keresztül vagy E-mailben a

MUNKA@SILVERHAND.HU címre!

Telefonszám: + 36 70 883 53 22

Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

feladva: 2018-07-01