keresés

Háztáji feladatok elvégzéshez munkatársakat keresünk!

  • 0 Ft
  • keres / kínál: kínál

kategória: szakmunka / fizikai munka

Az AGORÁL Nonprofit Szolgáltató Kft. a GINOP-5.1.3-16 Társadalmi célú vállalkozások ösztönzése című pályázat keretén belül munkatársakat keresünk az alábbi munkakörök elvégzéshez.

1. Munkakör:
- kertészkedés: fűnyírás, kertgyomlálás, öntözés, bozót és sövényrendezés, virágok, növények permetezése, fametszés, gereblyézés, favágás, stb.
- tatarozás, eresztisztítás, tetőmosás
- bevásárlás

2. Munkakör
- házon belüli tennivalók: ablaktisztítás, porszívózás, szőnyegpadló és kárpit kitisztítása, takarítás, mosás, vasalás, stb.
- hivatali ügyintézés
- kisgyermekgondozás, felügyelet

Amit kínálunk:
- 9 hónapos határozott idejű munkaszerződés,
- releváns tapasztalat szerzés napjaink munkahelyi elvárásairól, követelményeiről
- fix havi jövedelem

A pályázat keretein belül hátrányos helyzetű munkavállalót alkalmaznánk, aki:
- 15 és 24 év közötti életkorú; vagy
- 50 éven felüli személy; vagy
- az előző 6 hónapban nem állt rendszeres fizetett alkalmazásban; vagy
- nem szerzett középfokú végzettséget vagy szakmai képesítést vagy a nappali tagozatos tanulmányait legfeljebb két éve fejezte be és még nem állt rendszeres fizetett alkalmazásban; vagy
- egy vagy több eltartottal egyedül élő felnőtt; vagy
- egy tagállam etnikai kisebbségéhez tartozik, és akinek szakmai, nyelvi képzésre vagy szakmai tapasztalatszerzésre van szükséges ahhoz, hogy javuljon a tartós foglalkoztatásra való esélye

Előny:
- kisgyermek gondozó, gyermek felügyelő vagy dajka végzettség /2. Munkakör esetében/

Munkavégzés helye: Pécs és vonzáskörzete

Ha úgy érzi, hogy szívesen dolgozna velünk, akkor fényképes önéletrajzát szíveskedjen elektronikus úton az agoralkft@gmail.com címre elküldeni.

feladva: 2018-05-06