Biking és masszőr pozíció német nyelvtudással európai folyami hajón 2022 - es szezon

kategória: külföldi állások

Munkavégzés helye: folyami hajó – Európa

Munkakezdés ideje: 2022. március

Hajós partnerünknek keresünk a 2022- es szezonra németül beszélő biking & masszőr kollégát

Az Ön feladatai

  • beosztás szerint masszőri feladatok
  • spa területén biking feladatok elvégzése

Amit Öntől várunk

  • erős német nyelvtudás
  • tapasztalat min. 6 hónap 3 csillagos hotelből masszőrként és kozmetikusként
  • professzionális vendégkiszolgálás, ápolt megjelenés, egyenruha rend betartása
  • szakirányú iskolai végzettség / képzés
  • érvényes útlevél

Amit nyújtunk

  • szerződés szezonnak megfelelően
  • fizetés: nettó kb. 1500-1700 euró / hó + borravaló kb 400 euró/hó
  • szállás, ellátás ingyenes a hajón
  • kiutazást a cég fizeti
  • nemzetközi csapat
  • utazás (kiutazás és szezonról hazautazás a cég által fizetett)
  • német nyelvű pályázati anyag elkészítése, amennyiben a jelentkező megfelel a munka feltételeinek
  • Közvetítői munkánk a jelentkezők felé INGYENES!

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?

Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával honlapunkon keresztül vagy E-mailben a

MUNKA@SILVERHAND.HU címre!

Telefonszám: + 36 70 883 53 22

Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

feladva: 2018-05-04