keresés

Burkoló - Ausztria, Polling

kategória: külföldi állások

Munkakezdés: azonnal

Munkavégzés helye: 4951 Polling, Ausztria

Az Ön feladatai

  • Építkezéseken külső és belső burkolási feladatok
  • Vizes blokkok burkolása
  • Hibák javítása

Amit Öntől várunk

  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás (2 fős csapatnál min. 1 fő stabil némettel)
  • Burkolóként szerzett tapasztalat
  • Szakmai végzettség előny
  • Saját autó munkába járáshoz (2 fős csapatnál lehet közös autó is munkába járáshoz)

Amit nyújtunk

  • Osztrák munkaszerződés (azaz osztrák biztosítás, bejelentés)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fizetés: br. 12,58 euró / óra + nettó 26,40 euró kiegészítőpénz (Auslöse) / munkanap + szállástámogatás nettó 15 euró/munkanap (melyet munkanap követ) Összesen kb nettó 2100 euró/hó
  • Osztrák partner által szervezett szállás
  • Munkadíj, közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
  • Német nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel a jelentkező)

Amennyiben felkeltette az érdeklődését ajánlatunk, küldje el hozzánk fényképes önéletrajzát a munka@silverhand.hu címre, és felvesszük Önnel a kapcsolatot!

feladva: 2020-06-23