keresés

Kőműves állás Niederösterreich, 3300 Amstetten

kategória: külföldi állások

Munkavégzés helye: Ausztria, Amstetten – Niederösterreich

Munkakezdés: azonnal

Jelenleg egy kiemelt partnerünknek keresünk hosszútávra Ausztriába, Amstettenbe kőműveseket

Az Ön feladatai

  •  építkezéseken falazási, betonozási munkák elvégzése

Amit Öntől várunk

  • erős kommunikációképes német nyelvtudás (minimum B1)
  • minimum 2 év munkatapasztalat kőművesként
  • előny: kőműves végzettség
  • saját autó munkába járáshoz
  • önálló munkavégzés

Amit nyújtunk

  • osztrák munkaszerződés (bejelentés, biztosítás)
  • fizetés: br 14,20 euró/óra + nettó 26,40 euró kiegészítő napi pénz
  • szállás biztosított, szervezett (nettó 15 euró támogatást ad a munkáltató/munkanap)

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?

Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával honlapunkon keresztül vagy E-mailben a

MUNKA@SILVERHAND.HU címre!

Nincs munkadíjunk, nincs rejtett költség!

Telefonszám: + 36 70 883 53 22

Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

feladva: 2018-10-01