keresés

Finomtervező álláslehetőség Nyírbátoron

  • keres / kínál: kínál

kategória: szállítmányozás / logisztika

Német tulajdonban lévő, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat megbízásából keresünk új kollégát az alábbi munkakörbe: Finomtervező

Feladatok:
- Termelési tervek előállítása, illetve nyomon követése, kapacitástervezés
- Folyamatos kapcsolattartás a német anyacéggel, szóban és írásban egyaránt
- Logisztikai folyamatok felügyelete
- Kiszállítási dátumok folyamatos aktualizálása

Elvárások:
- Érettségi
- Magabiztos német és/vagy angol nyelvtudás (aktív és folyékony nyelvismeret szóban és írásban elengedhetetlen)
- Pontos, precíz önálló munkavégzés
- Jó szervezőképesség, csapatmunka
- Számítógépes ismeretek
- Jó teherbíró képesség

Előny:
- Felsőfokú logisztikai végzettség
- Termeléstervezésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
- Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
- Stabil multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
- Dinamikus, jó csapat, összetartó kollégák

Munkavégzés helye:
Nyírbátor

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát Finomtervező jeligével küldje el az allas02@miljob.hu e-mail címre.

További információ: +36 30/576-3334

feladva: 2021-04-26