keresés

Lakatos MAG hegesztői tapasztalattal Németország, Meitingen

kategória: külföldi állások

Munkavégzés helye: Németország, 86405., Meitingen
Munkakezdés: azonnal

SILVERHAND Hungary cégünk egy kiemelt osztrák partnerhez keres a következő pozícióba munkaerőt német nyelvtudással:
lakatos MAG hegesztői tapasztalattal

Az Ön feladata:
- Fém alkatrészek összeszerelése
- Hegesztési feladatok

Amit Öntől várunk:
- Kommunikációs szintű német nyelvtudás
- Szakmai végzettség
- Saját autó munkába járáshoz
- Munkaidő: heti 40 óra
- Érvényes hegesztői bizonyítvány (135 DIN EN ISO 9606-1 135 T/P BW/FM1 ml)

Amit nyújtunk:
- Német munkaszerződés (azaz német biztosítás, bejelentés)
- Hosszú távú munkalehetőség
- Fizetés: br. 11 13 euró / óra + nettó 20 24 euró kiegészítőpénz (Auslöse) / munkanap, azaz havonta kb. nettó 1900 2000 euró
- Német partner által intézett és fizetett szállás
- Munkadíj, közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
- Német nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel a jelentkező)

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával honlapunkon keresztül vagy E-mailben a MUNKA@SILVERHAND.HU címre!
Nincs munkadíjunk! Nincsenek rejtett költségek!
Telefonszám: + 36 70 883 53 22
Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

feladva: 2019-10-28