keresés

Recepciós folyami hajón

kategória: külföldi állások

Munkavégzés helye: Duna, Rajna, Majna, Szajna, Rhone

Munkakezdés ideje: megegyezés szerint, mielőbb

Folyami hajós partnerünk keres mielőbbi kezdéssel, németül beszélő recepcióst egyik hajójuk fedélzetére

Az Ön feladatai

  • Folyami hajó recepcióján történő munkavégzés
  • Vendégek tájékoztatása
  • Napi programok ismerete
  • Számlázás
  • Check in, ckeck out
  • Hotelmanagerrel, kapitánnyal történő közös munkavégzés

Amit Öntől várunk

  • Jó német nyelvtudás
  • Recepciós munkatapasztalat hotelből
  • Vendéglátós végzettség előny
  • Önálló munkavégzés
  • Ápolt megjelenés
  • Érvényes útlevél + negatív covid teszt (fizeti utólag a cég)

Amit nyújtunk

  • Rövid távú munkaszerződés
  • Szezon munkaszerződés 2022.11.15-ig (hosszabbítható 2023. jan. 15-ig)
  • Havi nettó 1481-1800 euró + borravaló
  • Nemzetközi csapat
  • 2 fős kabinban történő elszállásolás
  • Kiutazás és szezon végi hazautazás fizetett és szervezett

Tudta, hogy…

A Silverhand Group multinacionális munkaerő – közvetítéssel foglalkozó ügynökség, amely Temesváron, Poznanban, Krakkóban, Varsóban, Budapesten, Piešťanyban és Szófiában található?

Magyar irodánk 2016-ban nyílt meg Budapesten. Cégünk eddig több száz jelentkezőnek talált munkahelyet Európa valamely országában.

Ha szeretne külföldön dolgozni, vegye fel velünk a kapcsolatot elérhetőségeink egyikén!

Telefonszámunk: + 36 70 883 53 22

Várjuk önéletrajzát a következő e-mail címen: munka@silverhand.hu

feladva: 2020-09-18