keresés

Autófényezői álláslehetőség Őrbottyánban!

  • keres / kínál: kínál

kategória: szakmunka / fizikai munka

100%-ban magyar tulajdonú, márkafüggetlen autószerviz, vizsga- és kárrendezési központ őrbottyáni telephelyére, bővülés céljából új kollégát keres az alábbi munkakörbe:
Fényező munkatárs (Autófényező)

Feladatok:
Lemez alkatrészek, hegesztett elemek ipari festékkel történő fényezése
Alkalmazott festékek kikeverése, viszkozitásuk beállítása
A munka- és védőeszközök szakszerű használata

Elvárások:
Legalább 1 éves szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:
Hosszú távú munkalehetőség
Fiatalos, lendületes csapat
Széles körű tapasztalatszerzési lehetőség
Jól felszerelt munkahely és kellemes munkakörnyezet

Munkavégzés helye:
Őrbottyán

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát Fényező jeligével küldje el az allas02@miljob.hu e-mail címre.
További információ: 06-30/576-3334

feladva: 2022-04-21