keresés

Raktáros állások Vas, Somogy ill. Zala megyében

Raktáros állások Vas, Somogy ill. Zala megyében0
  • 0 Ft
  • keres / kínál: kínál

kategória: egyéb

Targoncások figyelem! Vas, Somogy ill. Zala megyei partnercégünkhöz azonnali kezdéssel raktárosokat felveszünk!

Vas és Zala, ill. Somogy megyei elektronikai eszközöket gyártó céghez RAKTÁROS pozícióra munkavállalókat keresünk!

Elvárások:

- Minimum 8 általános iskolai végzettség

- Hosszú távú munkavállalás

- Több műszakos munkarend vállalása (2, 3 vagy 4 műszak)

- Terhelhetőség

- Önálló munkavégzés

- Targoncavezetői jogosítvány

Feladatok:

- Készletek átvétele, bevételezése, raktárban való elhelyezése

- Bejövő és kimenő áruk kiszedése, betárolása, illetve raktárba való elhelyezése

- Raktárban lévő készletek mennyiségének nyilvántartása, a raktár rendjének és tisztaságának megőrzése

- Alkatrészek raktáron belüli mozgatása

Amit Kínálunk:

- Versenyképes fizetés

- Béren kívüli juttatások

- Extra bónuszok (havi és negyed éves bónusz)

- Céges buszjáratot biztosítunk Vas, Zala és Veszprém megyéből

- Karrier lehetőség

- Korrekt vállalati munkakörülmények

Előnyt jelenthet:

- Szakmunkás végzettség

- Érettségi bizonyítvány

- Hasonló területen szerzett tapasztalat

Önéletrajzát a következő e-mail címre küldje, vagy hívja az alábbi telefonszámokat!
70/4283728, 20/401 70 59, 30/284 55 22, 20/284 06 98, 70/907 62 81, infozeg@jobandcareer.hu

feladva: 2018-01-02

kapcsolat a hirdetővel